Шафа-купе Шафа-купе – це універсальний предмет інтер'єру. Він підходить як для великих, так і для маленьких приміщень. Його можна використовувати як звичайний шафа або як секції, обладнану під робоче місце, де будуть розташовуватися стіл, комп'ютер, навісні полиці.

За допомогою шафи-купе можна приховати недоліки приміщення (нерівності стін, підлоги, стелі, наявність недоречних колон, труб), закрити і раціонально використовувати наявні ніші, візуально збільшити розміри кімнати за рахунок дзеркальних дверей.

Найбільш економічними є вбудовані шафи з інтернет-магазину Expert-Mebel. Якщо в кімнаті є ніша, то її можна використовувати для вбудованої шафи. У частково вбудованих шафах замість бокової чи задньої стінки використовуються бетонна стіна кімнати. Іноді роблять шафи без днища та/або верху, тоді їх роль виконують підлога і стеля.

При виборі глибини шафи-купе варто мати на увазі, що приблизно 10 см цієї величини займають дверцята. Якщо в шафі планується плательні секція, де ви будете вішати одяг на тремпели, тоді глибину шафи потрібно вибирати таку, щоб туди вільно поміщалися найбільші за розміром речі. Так, глибина шафи-купе для тендітної дівчини і великого чоловіка буде значно відрізнятися.

Оптимальна глибина - 50-60 див. Якщо ж вільний простір кімнати дозволяє використовувати тільки неглибокий шафа, то замість звичної поздовжньої штанги (перекладини, на яку декупаж) можна використовувати торцеву штангу (речі будуть висіти вздовж шафи, а не впоперек) або деякі інші призначені для цього елементи.

Найбільшою перевагою і, в той же час, найбільшим недоліком шаф-купе в передпокій в Києві є розсувна система дверей. Плюс її в економії простору, так як їй не потрібно місце, щоб відкривати дверцята. Мінус цієї системи в тому, що вона може швидко зношуватися, а двері нерідко виходять з пазів.

Шафа-купе
Розсувні двері переміщаються в горизонтальній площині за рахунок руху роликів по напрямних рейках, які кріпляться знизу або зверху www.postroil.com. Верхнє кріплення є більш надійним. Спеціальні деталі не дають можливості ні дверей провалюватися всередину, ні випадати назовні при ударах або у разі зісковзування двері з направляючої.

Розсувна система вимагає проведення періодичної чистки. Скупчення пилу і сміття в направляючих призводить до виходу системи з ладу. Кривизна стін і підлоги в місці установки шафи може призвести до перекосу конструкції і неправильній роботі розсувної системи.

Підсвічування виконує не тільки декоративну функцію, але і дозволяє знайти потрібну річ в глибині шафи. Можна також встановити додаткове освітлення, яке буде включатися вручну або автоматично при відкриванні дверей.