Оздоблення фасаду панелями плюси і мінуси Фасад будівлі - це, можна сказати, його "обличчя". При обробці будови йому надається презентабельний зовнішній вигляд, а також проводиться його захист від зовнішніх факторів.

Детальніше: Оздоблення фасаду панелями плюси і мінуси

Використання покришок для влаштування вигрібної ями Навіть невелика дача потребує наявності вигрібної ями. Однак, якщо заміські будинок не використовується для постійного проживання, облаштування капітальної споруди не є виправданим кроком, особливо якщо маються на увазі багатокамерні септики.

Детальніше: Використання покришок для влаштування вигрібної ями

Як зберегти лінолеум в хорошому стані Абсолютно обґрунтовано лінолеум зараз вважається одним з найбільш популярних підлогових покриттів. Але власники повинні розуміти, що для збереження цього матеріалу в хорошому стані доводиться докладати досить серйозні зусилля.

Детальніше: Як зберегти лінолеум в хорошому стані

За що споживачі цінують мідну покрівлю Ринок покрівельних матеріалів представлений десятками рішень, але багато покупців до цих пір віддають перевагу міді. У чому причина такої високої популярності цього відомого покрівельного матеріалу?

Детальніше: За що споживачі цінують мідну покрівлю

Поради щодо вибору сидіння для унітазу Встановивши навіть найдорожчий унітаз, можна абсолютно измучиться при його експлуатації, якщо сидіння підібрано невдало. Похід в магазин сантехніки з метою підбору цього найважливішого елемента зазвичай супроводжується легким шоком, з-за великої кількості пропонованих варіантів.

Детальніше: Поради щодо вибору сидіння для унітазу

Переваги бітумної черепиці та її особливості Основою для бітумної черепиці є стеклохолст або поліестер. Для просочення використовується окислений бітум або полімерний. Верхня частина черепиці покривається спеціальним пофарбованих мінеральних гранулятором, на нижню основу черепиці для забезпечення додаткової гідроізоляції і створення герметичності наносяться шари гумобітуму, а так само кремнієвого піску.

Детальніше: Переваги бітумної черепиці та її особливості

Лакра Шпаклівка по дереву Готова шпаклівка для зовнішніх і внутрішніх робіт для виправлення невеликих пошкоджень дерев'яних поверхонь перед фарбуванням або покриттям лаком. Придатним для нанесення підставою може служити деревина будь-яких порід.

Детальніше: Лакра Шпаклівка по дереву

Паркан з профнастилу Коли ви задалися метою – облагородити дачу або заміський ділянку, в першу чергу необхідно почати з установки огороджувальної конструкції. За допомогою паркану ви зможете візуально позначити свою територію, до того ж, він додасть вам відчуття захищеності та убезпечить заміський будинок і сам ділянку від недоброзичливців і сторонніх очей.

Детальніше: Паркан з профнастилу

Керамопласт особливості і властивості матеріалу Розробники будівельних матеріалів постійно знаходяться в творчому пошуку нових технологій і форм, намагаючись удосконалити свою продукцію. Успіх подібних досліджень буває різним, але час від часу вдалий нові вдалий розроблення все ж з'являються.

Детальніше: Керамопласт особливості і властивості матеріалу

Види лінолеуму - що вибрати Лінолеум зберігають свою популярність навіть у той час, коли на ринку з'являється все більша кількість підлогових покриттів. Це і не дивно, адже дане полотно має багато переваг: володіє високою зносостійкістю, екологічно безпечно.

Детальніше: Види лінолеуму - що вибрати