Переваги бітумної черепиці та її особливості Основою для бітумної черепиці є стеклохолст або поліестер. Для просочення використовується окислений бітум або полімерний. Верхня частина черепиці покривається спеціальним пофарбованих мінеральних гранулятором, на нижню основу черепиці для забезпечення додаткової гідроізоляції і створення герметичності наносяться шари гумобітуму, а так само кремнієвого піску.

Детальніше: Переваги бітумної черепиці та її особливості

Лакра Шпаклівка по дереву Готова шпаклівка для зовнішніх і внутрішніх робіт для виправлення невеликих пошкоджень дерев'яних поверхонь перед фарбуванням або покриттям лаком. Придатним для нанесення підставою може служити деревина будь-яких порід.

Детальніше: Лакра Шпаклівка по дереву

Паркан з профнастилу Коли ви задалися метою – облагородити дачу або заміський ділянку, в першу чергу необхідно почати з установки огороджувальної конструкції. За допомогою паркану ви зможете візуально позначити свою територію, до того ж, він додасть вам відчуття захищеності та убезпечить заміський будинок і сам ділянку від недоброзичливців і сторонніх очей.

Детальніше: Паркан з профнастилу

Керамопласт особливості і властивості матеріалу Розробники будівельних матеріалів постійно знаходяться в творчому пошуку нових технологій і форм, намагаючись удосконалити свою продукцію. Успіх подібних досліджень буває різним, але час від часу вдалий нові вдалий розроблення все ж з'являються.

Детальніше: Керамопласт особливості і властивості матеріалу

Види лінолеуму - що вибрати Лінолеум зберігають свою популярність навіть у той час, коли на ринку з'являється все більша кількість підлогових покриттів. Це і не дивно, адже дане полотно має багато переваг: володіє високою зносостійкістю, екологічно безпечно.

Детальніше: Види лінолеуму - що вибрати

Димар з сендвіч-труби для дачі Обладнуючи заміський будинок системою опалення, чимале значення має монтаж димоходу, який повинен бути практичним, пожежобезпечним, і забезпечувати хорошу тепловіддачу печі або котла.

Детальніше: Димар з сендвіч-труби для дачі

Принцип роботи механізованого різьбяра покрівлі Пристрій покрівельного покриття є однією з основних операцій при зведенні будинку, але, як показує практика, його доводиться час від часу міняти, адже головний удар зовнішнього кліматичного впливу лягає саме на дах.

Детальніше: Принцип роботи механізованого різьбяра покрівлі

Реставруємо сходи ламінатом самостійно Є два способи виконання реставрації з установкою крайового профілю, розглянемо кращий з них. Старе покриття ступенів обов'язково потрібно прибрати повністю, незалежно, що це: лінолеум, фарба або ковролін.

Детальніше: Реставруємо сходи ламінатом самостійно

Деякі тонкощі скління та оздоблення балконів При бажанні використовувати наявне в квартирі внутрішній простір з максимальною ефективністю, власнику, безумовно, потрібно буде обов'язково задуматися про склінні і облаштування балкона.

Детальніше: Деякі тонкощі скління та оздоблення балконів

Види листового матеріалу для покрівлі Облаштування покрівельного покриття на скатних дахах зручніше всього проводити за допомогою листового матеріалу, завдяки його більш швидкому і зручному монтажу в умовах, коли конструкція має певний кут нахилу.

Детальніше: Види листового матеріалу для покрівлі