Гнучка бітумна черепиця Покриття для дахів завжди хвилювало будь-якого будівельника. Від якості покрівлі залежав комфорт проживання, довговічність будівлі та здоров'я його мешканців.

Через кілька століть багато різних матеріалів було використано в якості покрівельного покриву. Серед них найбільш відомим є черепиця. Але її різноманітність дозволяє отримати покрівлю відповідну уяві і фінансовим можливостям.

А яка mp-75.ru має, можна дізнатись, звернувшись на mp-75.ru. Сучасна промисловість випускає альтернативний варіант традиційної керамічної черепиці – це гнучку бітумну черепицю. Розробка велася за кордоном. Однак, в останнє десятиліття цей матеріал все ширше став використовуватися і в нашій країні. Частіше вона використовується для дахів нестандартної форми. Завдяки своїй гнучкості, може конкурувати з іншими видами матеріалів.

В основі такої черепиці полотно, що складається з декількох шарів. Кожен шар покритий своїм складом, що надає їй міцність, довговічність, легкість та клейкість. Верхній шар - це власне покриття з базальту або кам'яного грануляту. Самий нижній шар - клейовий, їм черепиця кріпиться до покрівлі. Між цими шарами знаходяться спеціальні шари з повсті та целюлози з особливими складами, що додають міцність матеріалу. Один з шарів складається з скловолокна з бітумним розчином. Бітумна черепиця дуже зручна у транспортуванні з-за незначного своєї ваги. Кожен шматок черепиці – це гнучка невелика заготовка, яка клеїться на покрівлю найрізноманітнішої форми.

Гнучка бітумна черепиця
Таке покрівельне покриття стійке до природних опадів. Має властивість добре утримувати тепло. При укладанні не примхлива, може бути покладена як на нові дахи, так і на старі. Випускаються промисловістю вироби різної форми і фактури. З-за великої різноманітності відтінків підходить для укладання на даху будівель з будь-якими фасадами. Окремі елементи черепиці можуть бути задекоровані, затоновані або розписані. По фактурі також випускається велика різноманітність виробів. Укладання черепиці відбувається внапуск. Перебуваючи під сонячними променями, таке покриття додатково розігрівається, сплавляючись між собою. При цьому утворюється рівне і монолітне покриття.

Бітумна черепиця – це відмінний, популярний будматеріал. Гарантійний термін використання за відомостями виробників – 15 років. За фактом при дотриманні технології монтажу та умов експлуатації покрівлі термін служби може складати від 30 до 50 років.