Текс Біотекс Стандарт Захисно-декоративний склад на основі алкіду для робіт всередині і зовні приміщень, запобігає біопоразки деревини і утворює атмосферостійке покриття, не приховує структуру деревини.

Створює на поверхні напівпрозорий міцний атмосферостійкий лаковий шар, який не приховує природну текстуру. Випускається безбарвним або тонованим під тік, горіх, орегон, калюжниця, махагон, горобину, палісандр. Для отримання бажаного відтінку змішують в будь-яких пропорціях готові тоновані склади. Як доповнення до семи готовим натуральним відтінкам «під цінні породи» існує можливість машинної колеровки по системі «Текс» (30 кольорів).

Основу «Биотекса» становить алкідний лак; антисептичні добавки забезпечують захист деревини від біопоразок. Діюча речовина проникає глибоко в пори «підзахисного» матеріалу, забезпечуючи надійну перепону різних уражень грибної природи - «блакиті», цвілі, гнилизни. При цьому помітно підвищується стійкість дерева до агресії деревоїдних комах і розростання водоростей.

На ділянках, що піддаються інтенсивному впливу сонячних променів, рекомендується застосовувати насичені кольори - пігменти створять додаткову перешкоду ультрафіолету, запобігаючи потемніння деревини.

Перед нанесенням неміцні старі покриття прибирають скребком, основу чистять жорсткою щіткою. Якщо верхній шар деревини сильно відсирів або підгнив, його знімають шліфуванням і просушують. Щоб досягти найкращого ефекту, особливо зовні приміщень, деревину грунтують «Біотекс Грунт».

«Біотекс Стандарт» ретельно перемішують як перед початком робіт, так і в процесі. Наносять на суху, чисту основу пензлем, ватним тампоном або зануренням в один-два (при внутрішніх) або в два-три шари (при зовнішніх роботах), просочуючи торці до насичення. Через 24 год рекомендується нанести шар водного або лаку.
Не рекомендується наносити на підкладки, раніше отлакированные, забарвлені або покриті оліфою. Також можна обробляти мерзлу деревину.

Склад містить біоциди та органічні розчинники; при нанесенні виділяє характерний запах. Тому необхідно працювати в добре провітрюваному приміщенні, застосовуючи засоби індивідуального захисту - рукавички, респіратор і подалі від вогню.