Види лінолеуму - що вибрати Лінолеум зберігають свою популярність навіть у той час, коли на ринку з'являється все більша кількість підлогових покриттів. Це і не дивно, адже дане полотно має багато переваг: володіє високою зносостійкістю, екологічно безпечно.

Також лінолеум відрізняється простотою в монтажі та експлуатації, м'якістю матеріалу, доступною ціною. Завдяки різноманітності малюнків та дизайну за допомогою лінолеуму можна прикрасити будь-який інтер'єр.

Наш сайт допоможе вам дізнатися більше про особливості монтажу та переваги даного покриття. Лінолеум має кілька видів, які відрізняються використовуваними у виробництві сполучними матеріалами.

Всі різновиди цього полотна можна розділити на наступні п'ять груп:

#10102; перша натуральний;

#10103; друга гліфталевий;

#10104; третя коллоксіліновий;

#10105; четверта полівінілхлоридний;

#10106; п'ята гумовий.

У натуральному лінолеумі використовуються натуральні компоненти. Може виготовлятися з основою, або не мати її взагалі, матеріалом для підстави можуть послужити тканини природних волокон, застосовуються неткані матеріали. Є в наш час найкращим і екологічним матеріалом з усіх покриттів даного виду. Глифталевое полотно має гарні показники захисту від холоду і звуків. Має тканинну основу, яка сприяє підвищенню міцності до стирання поверхні. Єдиним недоліком є чутливість до вологості, яка сприяє невеликій зміні форми покриття. Розглянемо інші характеристики лінолеуму інших видів.

Види лінолеуму - що вибрати
Види лінолеуму - що вибрати

Коллоксіліновий безосновний лінолеум, проводиться тільки з одним шаром. Даний матеріал, маючи невелику товщину, володіє високою еластичністю і прекрасною вологостійкістю. Висока займистість - єдиний недолік цього покриття. Полівінілхлоридний лінолеум оптом і в роздріб затребуваний останнім часом. Може бути многоосновным, мати одну, або проводиться без основи (основа цього покриття може бути тканинної, нетканій і спіненої). Головний недолік цього полотна - невеликий специфічний запах.

Останній з видів лінолеуму – гумовий. Проводиться в два шари: верхній виготовляється з суміші, отриманої на основі каучуку і різних пігментів, нижній шар отримують з подрібненої гуми середньої твердості. Використання двох різних шарів матеріалу забезпечує чудову еластичність, зносостійкість, вологостійкість. Можна помітити, що лінолеум представлений на ринку у великій кількості і різноманітності видів. Знаючи всі особливості, сильні і слабкі сторони кожного матеріалу ви можете вибрати відповідний вашим цілям матеріал.