Ради з вибору лінолеуму для дитячої кімнати Коли справа доходить до ремонту в дитячій кімнаті, то багато хто починають задаватися питанням про те, який підлоговий матеріал постелити на підлозі. Найчастіше люди використовують для дитячої кімнати саме лінолеум.

І це не дивно. Адже в ньому стільки позитивних характеристик, які є досить важливими.

Дитяча кімната – це дуже значиме приміщення в будь-якому будинку і там природно повинно бути комфортно і безпечно. У даній статті будуть написані поради з вибору лінолеуму для дитячої кімнати. Адже не кожна людина знає, який він повинен бути саме для даного приміщення. Так як лінолеум існує з різними показниками і властивостями.

Порада 1

Саме перше і головне, на що необхідно звернути свою увагу це показово зносостійкості. Ось, наприклад, для спальні можна вибирати будь-який вид і можна навіть з низькою зносостійкістю, так як там людина лише відпочиває. А ось для дитячої кімнати краще всього купувати підлогове покриття, яке має найбільший цей показник. Адже у своїй кімнаті дитина буде не тільки спати, але також і грати, робити домашнє завдання і просто займатися улюбленим заняттям.

Порада 2

Ради з вибору лінолеуму для дитячої кімнати
Не менш важливо щоб лінолеум для дитячої був не тільки міцним, але ще й екологічно чистим. Щоб перевірити дане підлогове покриття на токсичність потрібно буде ще в магазині зняти з поверхні захисну плівку і понюхати. Якщо лінолеум якісний і в ньому не присутній багато хімії, то запах його буде свіжий і приємний.

Порада 3

Якщо дитяча кімната велика, то природно, що закупівля підлогового покриття буде у великій кількості. Дуже важливо ретельно простежити за тим, щоб кожен придбаний рулон був виключно з однієї партії кольору. Якщо хоч один з іншого, то можливо, що він буде частково відрізняти або відтінком, або малюнком.

Порада 4

Діти люблять бігати, стрибати, грати і тому лінолеум для такої кімнати повинен володіти хорошими протиковзкими властивостями. Це потрібно для того, щоб дитина постійно не падав і не отримував травми. Також дуже важливо, щоб поверхня була і вологостійкої, тому що діти випадково можуть пролити воду і при цьому її не витерти. Якщо не вологостійка поверхня буде довгий час контактувати з водою, то вона може досить швидко і легко прийти в непридатний стан.