Профнастил у будівництві Профільований лист або профнастил – це покрівельний матеріал, який застосовується будівельної обробці, володіє універсальністю. Створюється він шляхом гофрування або профілювання сталевого оцинкованого листа.

Цей виробничий матеріал на сьогоднішній день один з кращих в обробних роботах, за співвідношенням якості, вартості, експлуатаційних властивостей.

Виготовляється enki-tk.ru без полімерного покриття – оцинкований і з полімерним покриттям, яке виконує захисну і декоративну функцію. Профнастил може відрізнятися по товщині сталевого листа, за формою, по висоті штампованого профілю.

Профнастил у будівництві
Невелика вага, довговічність, міцність, нескладність монтажу, привабливий зовнішній вигляд, не висока вартість на відміну від інших матеріалів. Висота гофрування розрізняє листи по міцності і жорсткості, і, звичайно ж, призначення використання профнастилу.

Профнастил, вище сорока чотирьох сантиметрів, несучий, витримує постійне навантаження, застосовується для покрівельних робіт, виконання перекриттів, опалубки. Такі листи виконуються з додатковими ребрами жорсткості.

Для створення навісів, підняття в короткі терміни ангарів, огорож, павільйонів, огорож будівельних ділянок відмінно підходить покрівельний профнастил. Для споруди в короткі терміни використовується стіновий настил, а також для перегородок і тимчасових загороджень. Саме цей вид профнастилу вважається найбільш вигідним, з економічної точки зору. Таким чином, придбання даного матеріалу є вигідним вкладенням.