Який профіль профнастилу використовувати для покрівлі На сьогоднішній день існує безліч варіацій профлиста для покрівлі, які відрізняються по товщині, конфігурації, кольору і багатьом іншим параметрам. Профільний лист з металу на поточний момент є одним з найбільш поширених і популярних будівельних матеріалів, який з успіхом використовується для різних типів робіт, і сфера його застосування досить широка.

Багатьох цікавить питання, який профіль профнастилу вибрати безпосередньо для покрівельних робіт?

Профнастил для покрівлі: який краще використовувати?

  • Маркування профлиста. Кожен вид профнастилу має власну маркування, з якої можна дізнатися як певні параметри самого листа, так і його безпосереднє призначення. Наприклад, маркування типу «С» означає, що профіль профнастилу найкраще підходить для облицювання стін та установки у вертикальному положенні. Для покрівлі даху подібний профіль можна використовувати тільки в тому випадку, якщо вона має великий ухил. «НС» – це багатофункціональний та універсальний профнастил, який може використовуватися як для зведення парканів, так і для покрівельних робіт. Профлист маркування «Н» (несучий) краще всього підходить для покрівлі.

  • Особливості зовнішнього вигляду. Якісний профнастил для даху не повинен мати явних потертостей, подряпин, відколів і тріщин, а поверхня його повинна бути гладкою і рівною. Для перевірки якості матеріалу, його достатньо зігнути, і якісне покриття при найменшому зусиллі повернеться в початкове положення.

  • Ціна. Вартість профнастилу залежить від способу обробки, товщини покриття і інших факторів. Природно, для того щоб не переплачувати зайвих грошей, краще всього придбати профнастил для покрівельних робіт безпосередньо у надійного і відповідального виробника fregat-m.ru, оскільки в такому разі не доведеться переплачувати зайвих грошей посередникам за продукції сумнівної якості.

  • Наявність або відсутність полімерного та захисного покриття. Напилення з цинку здатне значно збільшити стійкість матеріалу до корозії і різних негативних впливів з боку навколишнього середовища. Полімерне покриття, в свою чергу, не тільки надає даху презентабельний і привабливий зовнішній вигляд, але і збільшують термін служби матеріалу, роблячи його несприйнятливим до перепадів температур та ураження лишайниками, грибками і цвіллю.
  • Покрівельний профнастил – відмінне рішення для покрівельних робіт, оскільки дах, виконана з такого матеріалу, надійно захищена від деформації, надзвичайно проста в монтажі і не створює зайвого навантаження на несучі елементи конструкції і фундамент.