Переваги бітумної черепиці та її особливості Основою для бітумної черепиці є стеклохолст або поліестер. Для просочення використовується окислений бітум або полімерний. Верхня частина черепиці покривається спеціальним пофарбованих мінеральних гранулятором, на нижню основу черепиці для забезпечення додаткової гідроізоляції і створення герметичності наносяться шари гумобітуму, а так само кремнієвого піску.

Варіанти укладання.

Вирішивши придбати опалювальне обладнання, про нього можна дізнатися moikotly.ru, приміром, про газових котлах. Будова черепиці дозволяє використовувати її на різних дахах. Дах з ухилом більше 18 градусів вимагає укладання підкладкового килима по периметру всієї покрівлі. Це забезпечить високу гідроізоляційний захист. Бітумна черепиця кріпиться цвяхами. У місцях нахлеста черепиця закріплюється за допомогою бітумного клею. Для даху з ухилом менше вісімнадцяти градусів для створення герметичності підкладкову основу необхідно робити на всю площу даху. Підставою може послужити фанера з вологостійкими якостями.

Переваги черепиці.

Переваги бітумної черепиці та її особливості
Завдяки своєму суцільного покриття бітумна черепиця має високу звукоізоляцію. Її пластичність і клейове з'єднання дозволяють використовувати її навіть на складних конструкціях покрівлі. Так само бітумна черепиця має малу вагу, що дає можливість істотно знижувати навантаження на покрівельну конструкцію і дозволяє скоротити грошові витрати пов'язані з доставкою і монтажем покрівлі.

Підвищена ветростойкость, жаростійкість, трудновоспламеняемость і великий термін служби дорівнює 15-20 років - ось основні характеристики бітумної черепиці.

Безперечною позитивною якістю цього покрівельного матеріалу є безвідходність. У разі пошкодження покриття немає необхідності міняти всю покрівлю, можна лише замінити пошкоджений шматок.

Різновид.

Бітумна черепиця буває різною за формою і будовою. Найчастіше вона зустрічається у вигляді чотирикутників, п'ятикутників або шестикутників, а так само буває кругла і овальна.

Колірна гамма черепиці сьогодні дуже різноманітна. Що стосується розмірів черепиці, то виготовляється вона як стандартними листами 1*0,34 м так і суто індивідуальними розмірами.

Застосування.

Найбільш поширене використання бітумної черепиці у будівництві приватних будинків, котеджів, а так само різних прибудов і альтанок. Черепицю можна укладати на покрівлю з маленьким ухилом в 11 градусів і при цьому не потрібно використовувати додаткові матеріали.