Бетонні єврозабори Завершальним етапом при будівництві заміського будинку є зведення уздовж всього периметра території спеціального огородження. Багато господарів віддають перевагу легким парканів з профлиста або полікарбонату, що обумовлюється їх конструкційними особливостями.

Звичайно, у них є свої особливості, але більш вимогливі споживачі дивляться на такі конструкції скептично, оскільки зовні вони виглядають не особливо міцними і стійкими, а ті, хто займаються роботами на дачі – воліють відчувати себе захищеними, причому не тільки від атмосферних впливів, але і від можливих недобросовісних сусідів.

Вийти із такого становища можна облаштувати огорожу з цегли або моноліту, однак, це не тільки фізично складно, але і вимагає великих фінансових витрат. На даний момент існує чимало будівельних матеріалів, серед яких кожен може підібрати конкретний для свого заміського будинку. Міцним, недорогим, але в той же час довговічним огорожею може послужити європаркани. razanbeton.com можна подивитися на сайті компанії «РАЗАНбетон». Огородження такого плану має вигляд збірної залізобетонної конструкції, яка зводиться з плит між бетонними стовпами.

Бетонні єврозабори

Яких видів бувають єврозабори

На даний момент виробники займаються виготовленням огороджувальних конструкцій не тільки для приватних домоволодінь, але і для приміщень промислового та господарського типів. Якщо у вас свій будинок, то для вас ідеальним варіантом буде двостороння конструкція огорожі. Формою також огородження може бути будь-яким, а художні елементи послужать додатковим прикрасою ділянки. Варто зазначити, що в умовах виробництва можна використовувати будь-які отливочные форми, тому вироблений паркан можна замовити під інтер'єр певного будинку.

Останнім часом все частіше почали продаватися пофарбовані двосторонні єврозабори. Однак, доступна покупка і «сирого» паркану, який вже можна фарбувати як завгодно, після того, як всі монтажні роботи будуть завершені (нерідко під час установки поверхня може мати незначні ушкодження).

У тому випадку, якщо установкою займаються кваліфіковані фахівці, а транспортування огорожі пройшла успішно, то є сенс звернути увагу на вироби, на поверхню яких в заводських умовах наноситься лакофарбове покриття. Таким чином, фінішна обробка огорожі пройде більш ефективно, до того ж у вас з'явиться можливість замовити конкретний відтінок, аж до імітації деревини або цегли для облицювання.

Односторонній варіант паркану більш простий в експлуатації. Але він найбільше підходить для підприємств, так як в першу чергу тут грає роль не естетична складова, а економічна. Такий європаркани буде також надійний, але при цьому, збірка здійсниться в рази швидше, що позначиться і на вартості робіт. У зв'язку з цим, на самому виробництві, коли виливають плити для огорожі, в них додають різні барвники, щоб підсумкова конструкція мала монотонну забарвлення. Рельєфність робиться тільки з лицьового боку паркану.