Оздоблення фасаду панелями плюси і мінуси Фасад будівлі - це, можна сказати, його "обличчя". При обробці будови йому надається презентабельний зовнішній вигляд, а також проводиться його захист від зовнішніх факторів.

До вибору матеріалу для облицювання потрібно підходити відповідально, як і до створення lesoptspb.ru. Від цього буде залежати, як довго вам прослужить даний вид матеріалу.

Тип обробки фасаду можна розділити на два види - вентильований і не вентильований, а за способом обробки на «мокрий» та «сухий». Фасад будівлі можна обробити різними способами. До них відносяться покриття штукатуркою, облицювання цеглою та декоративним каменем, а також фасадними панелями.

Більш детально загостримо увагу на фасадних панелях та їх види. Видів панелей досить багато, а виробники надають велику різноманітність вибору. Фасадні панелі виготовляються з металу, скла, пластику, дерева, фіброцементу.

Оздоблення фасаду панелями плюси і мінуси
Оздоблення фасаду панелями плюси і мінуси

Для їх виробництва використовуються природні матеріали, а так само синтетичного походження. Розміри фасадних панелей можуть сильно варіюватися. Діапазон досить широкий: від великих розмірів ( їх висота досягає поверху), до малорозмірних – до них відносяться вузькі панельки складального типу, сендвіч панелі, листи з профилираваной сталі.

Які бувають фасадні панелі:

  • деревноволокнисті – це пресовані деревні волокна під високим тиском. Для їх запобігання від зовнішніх факторів наноситься лакофарбовий захисний шар. Не рекомендується використовувати під відкритим небом. Термін служби таких панелей 10-15 років.
  • сайдинг – вінілові панелі. Користуються великим попитом у забудовників. Є найбільш доступною і поширеною варіантом обробки. Такі панелі імітують дошку колоди і мають велику колірну гамму. Не горить, не вигорає на сонці, стійкий до атмосферних явищ. Гарантований термін служби 50 років.
  • алюмінієві панелі – листи з алюмінію або оцинкованої сталі певної форми. Такими панелями відбуваються в основному промислові і комерційні будівлі.
  • поліуретанові панелі – виходить в результаті спікання при високій температурі змішаних між собою мармурової крихти і полімерних гранул. Виходить такий собі «сандвіч», який монтується безпосередньо на фасад. Має привабливий натуральний вигляд. Але набагато дорожче панелей на основі вінілу.
  • Оздоблення фасаду панелями плюси і мінуси
    Оздоблення фасаду панелями плюси і мінуси

    На основі вищеописаного матеріалу, можна виділити кілька переваг фасадних панелей – екологічність, довгий термін служби, стійкість до атмосферного впливу, можливість комбінувати з натуральними матеріалами. До мінусів можна віднести досить високу ціну. У деяких з них низька теплопровідність і велику вагу.