Керамопласт особливості і властивості матеріалу Розробники будівельних матеріалів постійно знаходяться в творчому пошуку нових технологій і форм, намагаючись удосконалити свою продукцію. Успіх подібних досліджень буває різним, але час від часу вдалий нові вдалий розроблення все ж з'являються.

До таких можна віднеси покрівельний матеріал керепопласт, який є комбінацією синтетичних і натуральних компонентів. Дуже істотним моментом є повна відсутність у його складі фенолу і азбесту, часто зустрічаються речовин, не зовсім корисних для здоров'я.

При розробці керамопласта за основу була взята біла глина, а в якості добавок виступили полімерні і фарбувальні компоненти, що сформували набір певних характеристик. Окремим видом керамопласта виступає армований матеріал, до складу якого введено сталева сітка. Що стосується текстури, то керамопласт буває гладким або шереховатым, з хвилями різної глибини. Колір матеріалу дуже різноманітний, так що проблем у підборі відповідного відтінку не буде.

Основними достоїнствами керамопласта є:

1. Екологічна чистота. Шкідливі речовини в матеріалі відсутні, а полімери представлені в дуже обмеженому обсязі. У разі підвищення температура покрівлі ніяких шкідливих випаровувань не відбувається.

2. Пластичність. Дана характеристика покриття дозволяє легко вирізати з цільних листів потрібні фрагменти. При цьому матеріал подається згинанню, головне, перед цим його нагріти, так як в холодному вигляді він дуже тендітний. Це потрібно враховувати при монтажі, використовуючи свердління для отримання отворів, так як забивати цвяхи досить небезпечно.

3. Стійкість. Керамопласту повідомлена хороша стійкість до різних кліматичних впливів: покрівля буде цілком комфортно переносити температурні коливання в межах від -50 до +80 градусів. Хороша міцність матеріалу дозволяє відмінно протистояти сильному вітру і снігопаду, лише трохи поступаючись в цьому відношенні традиційному шиферу або черепиці. Слід допекти, що при низьких температурах керамопласт стає досить крихким, тому його монтаж в зимовий час слід здійснювати дуже обережно.

Керамопласт особливості і властивості матеріалу

4. Теплопровідність. Цей показник досить низький, що забезпечує надійний захист будинку від холоду і спеки. Це дозволить економити на використанні додаткових приладів для підтримки всередині житла необхідного мікроклімату. Те ж саме стосується і звукоізолюючих властивостей, за якими керамопласт явно перевершує металеві покрівлі.

5. Простота монтажу. Завдяки невеликій вазі і здатності до якісної порізки, установка керамопластовой покрівлі здійснюється досить швидко. Головне, використовувати для цього ті саморізи, які йдуть в наборі з матеріалом.