5 способів зробити розпашні ворота візитною карткою будинку Заощадити місце на ділянці, захистити проїзд від візитів непрошених гостей і користуватися конструкцією довгі роки – всі ці завдання ось вже який рік вирішують розпашні ворота ADS400.

Крім такої функціональності, вийде виготовити їх в дизайні замовника?

Часто, прийшовши в магазин, нас ставлять перед фактом «ворота робимо тільки в цьому кольорі» або «у такий фарбуванні ворота доведеться чекати місяць». Це нормальне положення справ для недобросовісних компаній. Офіційні партнери та дилери «АЛЮТЕХ» пропонують своїм клієнтам оформити в одному з п'яти варіантах. І ось ці 5 варіантів!

Сендвіч-панелі

Якщо вам важливо заявити про високий статус і престиж споруди, сендвіч-панелі в якості заповнення стулок в'їзних воріт – те, що потрібно. Малюнки поверхні «мікрохвиля», «фільонка» і 3 види гофрів створюють розкішний стиль, маскують вуличну пил на конструкції і збережуть свій зовнішній вигляд при будь-якій погоді.

Забарвлення в один із 8 кольорів проводять на заводі з використанням захисного покриття. Саме воно надає панелі стійкість до підвищеної вологості, впливу миючої та іншої хімії, а також уф-променів.

Спеціальна забарвлення в «Вишню», «Золотий дуб» або «Темний дуб» у стулках розпашних воріт добре поєднуються з фасадами з деревних порід, червоної цегли та інших оздоблювальних матеріалів.

Профілі роликової прокатки

Цей вид заповнення воріт дешевше, ніж сендвіч-панелі, але не менш різноманітний у плані дизайнерських можливостей. Так, стійкі до ударних і вітрових навантажень профілі можна пофарбувати в один із 12 кольорів стандартної палітри. Всі нестандартні кольори є в розширеному RAL-каталозі.

Матеріал захищений від деформації, розтріскування і відшаровування, утворення корозії. Фарба зберігає свій первісний вигляд за рахунок спеціального покриття (в складі є поліамідні частинки).

Екструдований профіль

Вставте в полотно жорсткий алюмінієвий профіль шириною 37, 82 або 87 мм з перепадами по висоті і створіть неповторний стиль розпашних воріт. Для ще більш цікавого вигляду у заповненні часто використовують декілька відмінних по ширині профілів. Їх також можна виготовити в різній висоті і кольорі.

Комбінація «Сендвіч-панель + профіль»

Поєднання двох видів заповнення – цікавий та гідний спосіб прикрасити ворота. Як правило, сендвіч-панель ставлять у нижню частину заповнення, алюмінієвий профіль – у верхню його частину.

Ваш матеріал для заповнення

Дійсно, ADS 400 розроблені з унікальним пристроєм конструкції. І якщо жоден з перерахованих вище матеріалів не підійшов вам за стилем або ціною, ви маєте право вставити своє заповнення.

Профнастил, металопрофіль, дерев'яна дошка або будь-який інший листовий матеріал – ось які варіанти оформлення легко вмонтувати в раму стулки.

Як бачите, навіть класичну ворітну конструкцію можна перетворити на персональну візитну картку на вашій ділянці. Так чому б не використати таку можливість?