Деякі тонкощі скління та оздоблення балконів При бажанні використовувати наявне в квартирі внутрішній простір з максимальною ефективністю, власнику, безумовно, потрібно буде обов'язково задуматися про склінні і облаштування балкона.

Адже завдяки його облагороджування можна буде не тільки істотно збільшити житловий простір, але і також придбати додаткове приміщення, яке, при бажанні, цілком можна буде облаштувати під кімнату для відпочинку або, навіть, під робочий кабінет.

Основні моменти при склінні балконів

Зараз, засклення балконів виконується, як правило, декількома різними методами. При цьому вибір найбільш відповідного рішення, в подібній ситуації, зазвичай залежить безпосередньо від кліматичних умов, а також від того, як конкретно передбачається використовувати цей простір.

Деякі тонкощі скління та оздоблення балконів
При склінні балконів може застосовуватися кілька різних рішень:
• Дерев'яні рами – дана технологія сьогодні використовується вкрай рідко, так як вони, незважаючи на всі переваги деревини, потребує в обов'язковому регулярному догляді і з плином часу починають деформуватися під впливом вологи.
• Металопластикові конструкції – подібне рішення вважається самим оптимальним варіантом для лоджій і балконів, відрізняються досить невеликою площею скління, здатним забезпечувати чудову шумо - і теплоізоляцію.
• Профіль з алюмінію – ідеально підходить для облаштування панорамного скління, а так само досить вигідно відрізняється своєю неймовірною легкістю і абсолютної екологічністю. Правда, при цьому, в плані теплоізоляційних властивостей він дуже серйозно поступається своєму металлопластиковому аналогу, та й, до того ж, коштує набагато дорожче.

При склінні балконів у житлових квартирах, перевага, природно, краще всього віддавати одному з двох останніх варіантів. Після завершення цих заходів, можна переходити до його безпосередній обробці.

Внутрішнє облаштування балкона

Зараз існує два основних методи облагороджування балконів:
• Холодний – передбачає захист лише виключно від пилу і опадів;
• Теплий – здатний підтримувати на балконі постійну температуру.

У разі застосування холодного методу, при опорядженні балконів зазвичай застосовують матеріали, які з легкістю здатні витримувати досить значні температурні коливання: дерев'яну вагонку, вініловий сайдинг і декоративний штучний камінь. Звичайно, у подібній ситуації також цілком можливо застосовувати і керамічну або керамогранітную плитку, правда, взимку таке покриття буде надзвичайно слизькою.

Що ж стосується теплого способу, то тут в ході облаштування можна використовувати абсолютно будь-які види матеріалів. Єдина важлива умова тут, це максимально ретельне додаткове утеплення абсолютно всіх поверхонь.