Оздоблення стін фойє байрамиксом Фойє є кімнатою, де присутня велика прохідність людей яким потрібно замовити інженерні вишукування. Як зазвичай в цих місцях найчастіше забруднюються стіни і, це тягне за собою часті ремонтні роботи, які сильно б'ють по кишені власника даного приміщення.

З цієї причини власники намагаються зробити облицювання стін з більш практичних матеріалів. Одним з таких матеріалів і є байрамікс.

Технічна характеристика байрамикса

Мармурова Штукатурка байрамікс являє собою сполучення наступних матеріалів: крихти виготовленої з різних видів і кольору мармурової породи, наповнювачів, сополімерів і з'єднані всі ці компоненти емульсією на водній основі.

Штукатурка виготовлення з натуральних чистих матеріалів, які не викликають алергічні реакції. Матеріал вологовідштовхувальний, витримує великі механічні дії, при цьому не порушується цілісність покриття.

Це напівпрозорий матеріал, який наноситься на рівну поверхню стін, яка прогрунтована спеціальним білим грунтом.

Техніка нанесення штукатурки на стіни

Перед початком роботи з цим матеріалом його необхідно розбавити по інструкції невеликою кількістю води і ретельно розмішати. На проґрунтовані білої грунтовкою стіни потрібно наносити розчин за допомогою металевої терки при цьому роблячи кругові рухи.

Мармурову крихту треба наносити на стіну рівним шаром, щоб не було проблисків. В іншому випадку доведеться накладати другий ряд штукатурки для вирівнювання даних місць.

Роблять облицювання поверхні будь стіни знизу вгору. Роботу потрібно проводити на одній стіні за один прийом. Тобто якщо ви почали облицювання тумби в холі, то її необхідно обштукатурити без перерви за один прийом, інакше ви не зможете приховати з'єднувальні шви, а це вже дефект не сховаєш. Доведеться робити повторне покриття.

ВАЖЛИВО: Розчин байрамикса під час роботи з ним необхідно періодично вимішувати міксером, щоб важкі частинки мармурової крихти не осідали на дно.