Основні види листової покрівлі Використання при облаштуванні покрівель різного роду листових покриттів, сьогодні вважається досить популярним рішенням, оскільки кількість з'єднувальних швів у разі їх застосування, зазвичай зводиться до мінімуму.

До того ж, подібного виду матеріали також ще досить серйозно прискорюють процедуру облаштування решетування і безпосередньо самі монтажні роботи.

Покриття з листового матеріалу

Подібного виду листовий матеріал зазвичай використовується при облаштуванні покрівельних конструкцій з ухилом не менше 12 градусів, і монтується за допомогою спеціальних фланців. Виготовляються такі листові покриття сьогодні, як правило, найчастіше з цинку, міді, алюмінію та особливої оцинкованої сталі. Найкращим варіантом тут, звичайно ж, вважаються мідні листові покриття, які, щоправда, з-за своєї вельми істотною вартості, припадають, найчастіше, по кишені далеко не кожному. Однак, при цьому, у разі застосування подібного матеріалу, даху біля будівель виходять неймовірно привабливими і довговічними.

Металочерепиця

Основні види листової покрівлі
Даного виду листове покрівельне покриття за своїм обличию дуже сильно нагадує істинно черепичну укладання. Правда, завдяки досить великим габаритам листів, монтаж металочерепиці зазвичай виконується набагато швидше і набагато якісніше, ніж у випадку із звичайною черепицею. При цьому, що дуже важливо, у разі її застосування ще й досить серйозно зменшується кількість стикувальних ділянок, що потребують облаштування додаткової гідроізоляції. Крім того, металочерепиця також володіє і порівняно малою вагою, і, відповідно, зовсім не потребує облаштування надто потужною обрешітки.

Бітумні хвилясті листи

В якості вихідної сировини при виготовленні такого виду гнучких волокнистих листів, зазвичай виступає спеціальна, просочене бітумним розчином целюлозне волокно. При цьому сама лицьова поверхня у подібного матеріалу ще й додатково покривається особливим захисним покриттям, виконаному на вініл-акриловій основі з додаванням спеціальних світлостійких пігментів.

Листовий шифер

Дане покрівельне азбестоцементне покриття сьогодні виготовляється в кількох різних варіантах профільного виконання, і буває традиційним, уніфікованим і посиленим. В процесі виготовлення шиферу, до складу азбестоцементу обов'язково додаються спеціальні азбестові волокна, які якраз і надають подібного матеріалу належну міцність. Правда, при цьому, такого виду покрівельне покриття відрізняється досить солідною вагою, і, відповідно, потребує досить потужною решетуванні.