Лакра Шпаклівка по дереву Готова шпаклівка для зовнішніх і внутрішніх робіт для виправлення невеликих пошкоджень дерев'яних поверхонь перед фарбуванням або покриттям лаком. Придатним для нанесення підставою може служити деревина будь-яких порід.ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД: тонкодисперсна паста одного з чотирьох кольорів. Стандартні тони: сосна, дуб, бук, береза.

Склад відмінно підходить для нанесення на всі породи деревини, має дрібнозернистий наповнювач, тому простий і зручний в роботі. Він добре заповнює дрібні тріщини і щілини, за рахунок малої усадки не вимагає повернення до одного і того ж місця кілька разів. Для виправлення більшості дефектів достатньо максимум двох проходів.

Висохши, шпаклівка утворює щільне, водостійке покриття, що легко піддається шліфовці. Завдяки спеціальному сполучній речовині цей матеріал витримує великі механічні навантаження -виробник рекомендує його для закладення швів паркетних підлог.

Якщо стандартні кольори не збігаються з тоном дерева, шпаклівку дозволяється фарбувати будь колеровочной пастою на водній основі. При правильному підборі кольору після обробки шкуркою і лакування відремонтовану ділянку стане абсолютно непомітним.

Склад розроблявся спеціально з урахуванням кліматичних умов Росії: незважаючи на водну основу, він не втрачає своїх властивостей при заморожуванні/відтаванні під час зберігання і транспортування (витримує три цикли).

Наноситься металевим шпателем на суху тверду поверхню шаром товщиною до 2 мм при температурі не нижче +12 градусів Цельсія. Для виправлення глибоких дефектів шпаклівку наносять поетапно з просушуванням кожного шару.

Обмеження: зашпатлеванный ділянка не повинен піддаватися постійним ударів і стирання.