Основні моменти в будівництві Перед початком будівництва будинку, слід обдумати все дуже ретельно поставитися до всього з усією серйозністю, щоб не переробляти житло після будівництва.

За професійною допомогою потрібно звертатися до архітектора і будівельника. При цьому замовник повинен знати, чого він хоче для досягнення бажаного результату.

Кошти для будівництва

Розмір коштів на будівництво залежать від квадратних метрів, кількості і якості будматеріалів. Тому важливо скласти проект житла, щоб вкладені кошти не перевищували бюджет. Обходиться в середньому 25-30 тис. рублів за 1 квадратний метр, враховуючи роботу бригади, обробку і купівлю матеріалів. За будинок площею 100 м2 треба витратити приблизно 3млн. рублів.

Зміна проекту будинку, вибір і покупка інших будматеріалів, утеплення, довжина стін, матеріал покрівельного покриття дуже впливає на витрати.

Не варто забувати, що завжди можуть виникнути непередбачені витрати. Тому варто відкласти гроші на всяк випадок, приблизно 10-15%. Організація роботи дуже важлива, слід з обережністю вибирати бригаду будівельників. Витрати на будівельно-монтажні роботи можуть становити 40% від вартості будівництва.

Швидкість зведення

Основні моменти в будівництві
Не варто розтягувати з процесом будівництва, так як це може обійтися ще дорожче, ніж очікувалося. Для економії коштів потрібно своєчасно вкладати гроші.

Терміни залежать від вибору матеріалів. Цегляний будинок будується довше, ніж той же дерев'яний будинок або будинок зі збірних елементів. Для економії часу потрібно все-таки вибрати будівництво із збірних матеріалів.

Житло з легких матеріалів можна звести швидко, але затягування процесу негативно вплине на якість. Дуже важливо, грамотно розрахувати кошти. На будинку з кам'яних матеріалів можна вкладати, коли є можливість, так як процес побудови йде повільно.

Площа будинку

Основні моменти в будівництві
Фінанси і кількість членів сім'ї впливають на вибір житлової площі. 1 людина може жити в 30 м2. Виходячи з цього, можна розрахувати приблизну площу для певної сім'ї, керуючись кількістю членів сім'ї та сімейним бюджетом. Планування приміщень може зіграти велику роль, іноді частина приміщень не буде використовуватися або буде тісною і менш комфортною. Для того, щоб забезпечити кожного члена сім'ї окремою кімнатою треба, щоб одна кімната становила 10-20 кв2. А кімнату для двох членів сім'ї, відповідно, зробити побільше.

Це були 3 найбільш важливих моменти, існує ще більше питань по темі будівництва. В процесі слід звертати увагу навіть на незначні, здавалося б, речі, ігнорування, яких ведуть до неприємних ситуацій.