Хімчистка меблів в домашніх умовах Інтер'єр сучасної квартири обов'язково включає м'які меблі. Важко обійтися без домашнього дивана або офісного крісла. Але меблі вимагає до себе належного відходу, який не завжди може забезпечити власник квартири.

З часом вона зношується.

Це супроводжується збільшенням кількості плям на оббивці, засаленностью підлокітників, скупченням пилу. Але повернути початковий зовнішній вигляд вашої меблів можливо. Для цього потрібно скористатися такою послугою, як хімчистка м'яких меблів на дому.

Один з найбільш дієвих методів чищення – це экстракторная чистка. За допомогою неї можна не тільки позбутися від плям на оббивці, але й знищити мікроби на поверхні меблів і всередині оббивки. Хімчистка меблів advaclean.com.ua передбачає використання екстрактора – миючого пилососа високої потужності, професійних засобів для хімчистки меблів, спеціальних засобів для виведення плям.

Клінінгові компанії, що спеціалізуються на чищення меблів, як правило, використовують такі миючі засоби, які не викликають алергічних реакцій і визнані безпечними для здоров'я дітей будь-якого віку і домашніх тварин.

Починається чистка м'яких меблів з того, що оббивку очищають від дрібнодисперсного пилу, піску, шерсті домашніх тварин і інших мікрочастинок. Вибір миючого розчину залежить від характеру забруднення, а також від типу оббивки. Очищуючий розчин під високим тиском розподіляють по поверхні меблів. Потім відбувається адсорбція бруду і пилу, після чого отриману суміш видаляється экстракторным пилососом. Якщо є така необхідність, сильно в'їдаються плями і складні забруднення видаляють вручну.

Для чищення матраців і підстав ліжок використовують устаткування, що дозволяє шляхом створення вакууму витягати дрібні частинки бруду і пилу.

Для того, щоб почистити меблі з натуральної шкіри, застосовують спеціальний шампунь. Крім того, що він добре бореться з забрудненнями, він ще й доглядає за шкірою: відбувається пом'якшення матеріалу, що сприяє запобіганню подальшого розтріскування шкіри.

Хімчистка крісла в середньому займає 10-20 хвилин. На те, щоб помити диван, піде від півгодини до години часу. Висока сила всмоктування екстракторів дозволяє м'яких меблів висихати протягом 4-5 годин. Термін висихання зменшується, якщо застосовується килимовий фен.

Ковролін чистять з урахуванням того, з якого матеріалу виготовлено покриття. Якщо ковролін зроблений з вовни, то проводять укладання м'якого ворсу за допомогою спеціальних щіток. Якщо ж ковролін з синтетичного матеріалу, то після його чищення наносять спеціальний антистатичний складу.

Очищення килимів проводиться в кілька етапів:

1. Суха чистка. На цьому етапі килим глибоко і ретельно пилососять, вилучивши з нього максимальну кількість пилу і бруду.
2. Розпилювання миючого засобу на брудні ділянки. Це роблять для того, щоб бруд в певних місцях ввібрала в себе розчин і розм'якшилася. Потім її можна буде легко усунути.
3. Збір бруду. Відділяється бруд з легкістю збирають за допомогою спеціального миючого пилососа.
4. Екстракція площі килима в цілому.
5. Видалення плям. Для цього застосовується один з безлічі плямовивідників.
6. Сушіння. Сушку проводять природним шляхом або із застосуванням спеціального фена для килимів.

Джерело: Клінінгова компанія "Адваклин"