Поради щодо вибору сидіння для унітазу Встановивши навіть найдорожчий унітаз, можна абсолютно измучиться при його експлуатації, якщо сидіння підібрано невдало. Похід в магазин сантехніки з метою підбору цього найважливішого елемента зазвичай супроводжується легким шоком, з-за великої кількості пропонованих варіантів.

Щоб вибрати найбільш оптимальні варіант унітазного сидіння, слід мати на увазі такі критерії:

1. Зручність. На цей показник великою мірою впливає те, наскільки жорсткий матеріал. Тут завжди доводиться вирішувати дилему: жорсткі вироби більш довговічні, а м'які – більш зручні при сидінні на них. Зазвичай вибирається щось усереднене, або ж варіант з двох шарів, які мають жорстку основу і більш м'яке покриття.

2. Якість поверхні. При чому цей показник важливо перевірити не тільки зверху вироби, ну і всередині нього. Дуже важливо, щоб площа дотику з унітазом не містила нерівностей і вибоїн, інакше це призведе до швидкого розтріскування вироби.

3. Антибактеріальний захист. Як відомо, унітазні сидіння постійно будуть атакуемы різними бактеріями: для профілактики деякі моделі оснащуються спеціальним дезинфікуючим покриттям, що дозволяє використовувати унітаз без ризику заразитися.

4. Додаткова електроніка. Якщо дозволяють кошти, можна придбати сидіння з додатковим електричним підігрівом.

5. Мікроліфт. При необережному закриття унитазное сидіння з будь-якого матеріалу видає досить гучні хлопки, що особливо незручно в нічний час. Тому при виборі підходящого для себе варіанту рекомендується звернути увагу на моделі, оснащені спеціальними доводчиками, або микролифтами, що забезпечують м'яке закриття кришки і сидіння.

Поради щодо вибору сидіння для унітазу

6. Розмір. Це головне, на що слід звернути увагу: дуже важливо, щоб не вийшло, що придбане сидіння занадто малий або навпаки, сильно виступає за краї унітазу. Найбільш оптимальним розміром вважається сидінні, виступає за краї не більше, ніж на 0,5 см.

Що стосується матеріалу, то це найчастіше якась різновид пластику: це може бути як проста «одноразова» пластмаса, так і більш дорогі варіанти з поліпропілену, дюрапласта, поліетилену або полівінілхлориду, з гладкою і округлої поверхнею. Для збільшення терміну служби пластикові сидіння досить часто мають додаткові ребра жорсткості і спеціальні упори, одягнені в гумові накладки.