Облицювання фасадів будівель Після закінчення будівництва будівлі або приватного будинку завжди постає питання про обробку його фасаду. При виборі найкращого варіанта обробки фасаду необхідно керуватися деякими важливими параметрами.

Дуже важлива ціна матеріалу, так як часто після того, як будинок побудований у господаря може не виявитися коштів на дорогу обробку.

При виборі постачальника матеріалу потрібно враховувати терміни поставки, якість, наданого матеріалу, ознайомитися з відгуками покупців. Коли ви вибираєте сам облицювальний матеріал зверніть увагу на його естетичну привабливість, зручність подальшої експлуатації і придатності для монтажу в короткі терміни.

Облицювання керамогранітом

При установці розсувних дверей або утепленні лоджії можна зробити www.stdokna.ru воно стильно, красиво. Керамонранит є одним із самих популярних оздоблювальних матеріалів для фасадів. Це штучний матеріал, що виготовляється на основі природних компонентів, а саме, каолінових глин, шляхом пресування і подальшої термообробки.

За рахунок обробки глини високими температурами виходить матеріал, не містить пустот, а тому дуже довговічний, простий в монтажі і експлуатації, стійкий до атмосферних впливів. Термін його експлуатації досягає 50 років. У керамограніта є один недолік, що полягає в можливій різниці кольору його плит навіть усередині однієї партії.

Сайдинг

Сучасний облицювальний матеріал – металлосайдінг виготовляється з холоднокатаної оцинкованої сталі або сплаву алюмінію і має кольорове стійке покриття. Металлосайдінг випускається у вигляді панелей. Він довговічний, зручний у перевезенні, стійкий до атмосферних явищ і простий у монтажі.

Крім того, сайдинг продається за невисокою ціною, а служить близько 50 років. Таким матеріалом обробляють будь фасади, проте, він має достатню вагу і створює додаткове навантаження на стіни.

Облицювання алюкобондом

Алюкобонд – це різновид композитного матеріалу, що представляє собою алюмінієві панелі. Їм зазвичай обробляють промислові, або міські будівлі і не застосовують у приватному будівництві з-за суворого зовнішнього вигляду. Термін служби матеріалу становить 10-15 років, при стійкості до опадів, впливу ультрафіолету і невеликій вазі.

Мокрі фасади

Облицювання фасадів будівель
При такому типі обробки на підготовлену зовнішню поверхню стін наноситься тонкий шар штукатурки, після чого основа матеріалу кріпиться до стін на дюбелі або спеціальний клей. На прикріплену основу так само наноситься шар штукатурки.

Мокрий фасад цікавий тим, що він може мати кілька різновидів фактур, створюють певні візуальні ефекти. Цей матеріал естетичний і часто застосовується в облицюванні торгових центрів і житлових будинків.

Фасад з фіброцементу

Це матеріал схожий на шифер, тільки він плоский і виготовляється у вигляді листів з різними покриттями. Покриття може бути практично будь-якої фактури, що дозволяє втілювати в життя цікаві дизайнерські проекти. Такий фасад буде служити до 50 років. До недоліків можна віднести достатню крихкість.