Переваги та особливості мобільних теплих підлог Як правило, при облаштуванні підлоги в житло намагаються зробити їх максимально захищеними від охолодження. Однак, у будь-якому ремонті трапляються прорахунки, і тим більше, якщо він був зроблений не нами: в даному випадку на допомогу можуть прийти різні переносні пристосування, одним з яких є мобільний тепла підлога.

Щоб його встановити під килим або лінолеум, не потрібно великої витрати часу або особливих пристосувань – просто встелити і включити в розетку.

Як правило, мобільні теплі підлоги зустрічаються у продажу в двох різновидах:

1. Інфрачервоний. Являє собою мат, який має довжину 6 метрів і завширшки 1 метр. Для зберігання або транспортування обігрівача використовується спеціальна захисна оболонка, що зберігає виріб від випадкових пошкоджень. Перед початком експлуатації інфрачервоний мат постилають на суху чисту основу під килимове покриття, і потім включають в електромережу. Відрізняється дуже малою товщиною 0,6 мм, що дозволяє домогтися її непомітності під час використання.

2. Електричний. Ця система побудована на застосуванні резистовного кабелю, її можна швидко встановити, так і зняти. Така підлога має товщину близько 2-х мм, тому підійде не в кожному випадку.

Що стосується габаритів, то стандартними вважаються мобільні підлоги шириною в один метр. Однак, під замовлення виготовляються підігрівачі, найбільш підходящі в тій чи іншій ситуації. Зазвичай за основу в таких випадках береться розмір килима, під яким буде перебувати обігрівач.

До безперечних переваг мобільних теплих підлог можна віднести:

• Зручність. Систему можна дуже швидко як встановити, так і зняти. Також дуже спрощує експлуатацію можливість переносити виріб з місця на місце, і включати або вимикати при необхідності. Роботу такого обігрівача може регулювати навіть дитина, наскільки вона проста і безпечна.
• Економічність. Вищеназвані переваги дозволяють дуже економно витрачати електроенергію, використовуючи прилад тільки по потребі і в локальних масштабах.

Переваги та особливості мобільних теплих підлог

Однак при використанні мобільного підлоги слід врахувати низку рекомендацій. По-перше, в місцях його укладання краще не ставити важкі меблі, так як в місцях підвищеного навантаження на систему відбувається її підвищене нагрівання, що псує як сам виріб, так і килим. По-друге, важливо спостерігати, щоб датчики обігрівача не були закриті, інакше в роботі починає з'являтися некоректність. Також важливо, щоб підстава під мобільний підлога було рівним, без виступів і западин, інакше плівка буде прогинатися і стиратися, що явно обмежить її термін експлуатації.