Принцип роботи механізованого різьбяра покрівлі Пристрій покрівельного покриття є однією з основних операцій при зведенні будинку, але, як показує практика, його доводиться час від часу міняти, адже головний удар зовнішнього кліматичного впливу лягає саме на дах.

Процес демонтажу старих покрівельних матеріалів по трудомісткості і часу займає часто не поступається укладання нового покриття. Щоб полегшити цей виснажливий працю, був розроблений спеціальний інструмент – різьбяр покрівлі механічного принципу дії. З його допомогою процес видалення застарілих шарів пергаміну, руберойду, листів шлаковати та іншої покрівельної ізоляції помітно спрощується. Механізований різьбяр здатний здійснювати швидку і акуратну оброблення демонтованого матеріалу, при цьому порізи виходять виключно рівні.

Рама є основою пристрою, на ній здійснюється встановлення і зміцнення всіх інших вузлів і деталей, що складаються з двох основних частин – двигуна та ріжучого елемента. Як правило, покрівельні різьбярі оснащені двигунами внутрішнього згоряння потужністю 5-14 л. с. До складу клинопасової передачі входять два шківа ведучого і веденого типу. Вони розташовуються на руховому валу і ріжучому елементі, з огинанням ременя. Ремінь по ходу роботи може послаблюватися для викликання низьких частот обертання.

Натягу домагаються, відкручуючи рухові кріплення з його зміщенням по лінії тяги. Сильне відсунення двигуна не рекомендується, ремінь в слідстві перетяжки швидше зношується, а рухові і шпиндельні підшипники доведеться частіше міняти. Щоб убезпечити роботу різьбяра, спеціальні кожухи прикривають шкивную частина мотора і весь ріжучий елемент.

Основа робочої частини агрегату складається з твердосплавного ріжучого диска, що має 2, 4 або 6 пелюсток. Збільшення їх кількості сприяє більш якісному та рівному розрізання. Завдяки твердим сплавам диски мають досить тривалий термін експлуатації. При цьому у разі випадкового натыкания на бетон або метал вони не пошкоджуються.

Як правило, фреза не входить в комплект при покупці установки, а набувається згодом. Вибираючи вид диска, враховують особливості майбутньої роботи, що дає можливість проводити процес швидко і якісно. Допустимі параметри дисків вказуються в технічній документації, і порушувати їх може привести до поломки інструмента.