За що споживачі цінують мідну покрівлю Ринок покрівельних матеріалів представлений десятками рішень, але багато покупців до цих пір віддають перевагу міді. У чому причина такої високої популярності цього відомого покрівельного матеріалу?

Різновиди та переваги покрівельної міді

Виробники пропонують два основних види покрівельних матеріалів з міді:

 • черепичне покриття – складається з окремих елементів компактного розміру, поєднаних між собою і забезпечують надійну герметичність покрівлі;

 • фальцева покрівля – це ще більш надійне покриття, що забезпечує захист від дощу та інших опадів, особлива конструкція покрівлі повністю виключає ймовірність протікання.
 • Мідь володіє високою пластичністю, завдяки цьому її можна використовувати на дахах будь-яких форм, навіть самих химерних конструкцій. Мала вага значно спрощує транспортування і монтаж матеріалу. Сучасна www.roof-copper.ru виготовляється в різних формах, одне з популярних рішень – це листи, прямі смуги і поверхні, прикрашені рельєфним малюнком.

  Малюнок виконує не тільки декоративну функцію, але і спрощує процес складання матеріалу в місцях стику. Відома особливість міді – це зміна відтінку через певні проміжки часу, спочатку поверхня має золотистим відтінком, через 10-15 років темніє і набуває коричневий колір, а потім покривається зеленуватим шаром патини.

  Патина – це природне захисне покриття, що забезпечує високі антикорозійні властивості мідного покрівельного матеріалу. Щоб не чекати кілька десятиліть, поки метал покриється патиною, можна скористатися спеціальною технологією, що дозволяє нанести захисне покриття відразу.

  Область застосування покрівельної міді дуже широка, вона гарно виглядає на сучасних заміських котеджах, церквах та адміністративних спорудах, історичних будівлях і т. д.

  В архітектурний ансамбль відмінно вписується флюгер

  Монтаж мідної крівлі потрібно виконувати згідно з технологією. Якщо виконати роботи нехай і з невеликим відступом від нормативів, це позначиться на подальшій експлуатації покрівлі, тому її облаштування слід довіряти досвідченим фахівцям.

  За що споживачі цінують мідну покрівлю
  Виділимо кілька характеристик матеріалу:

 • висока міцність – мідь відмінно протистоїть різним зовнішнім впливам, термін її служби складає близько 150-200 років;

 • економічність – покриваючи дах мідними листами або черепицею, ви отримуєте надійне і довговічне покриття, яке не потребує особливого догляду в експлуатації;

 • простий монтаж – мала вага спрощує роботи по облаштуванню покрівлі.
 • Хочете прикрасити свій будинок і надати йому індивідуальність? З мідною покрівлею буде добре поєднуватися оригінальний www.roof-copper.ru, виконаний з цього ж кольорового металу. Дане виріб являє собою фігурку, яка крутиться навколо вертикальної осі вод впливом поривів вітру.

  Флюгер не тільки визначає силу і напрям вітру, але і є прекрасним декоративним елементом, за допомогою якого можна надати будинку завершений стиль і особливий шарм. Виробництвом даних аксесуарів займаються спеціалізовані компанії. Виріб виготовляється по ескізах замовника, або за дизайнерським проектом, створеним професійними художниками.

  Аксесуар розміщується на даху будинку або будь-якого іншого будівлі, розташованого на ділянці (часто флюгер встановлюється на даху лазні, гаража або окремої тераси). Основний матеріал виготовлення флюгерів – це мідь, гнучкий і пластичний матеріал дозволяє отримувати будь-які фігури, будь це образ вершника, тварини, птаха або певний символ.