Насосні станції для дому та дачі Віддаленість знаходження котеджних і дачних селищ від централізованого опалення популяризує використання насосних станцій. Незалежно від джерела, будь це свердловина або колодязь, дане обладнання забезпечує постійну подачу води і тиск в автономному водопроводі.

Насосні станції класифікуються за їх конструктивного виконання, виділяють наступні різновиди:

1. Самовсмоктуючі з вбудованим генератором (володіють великим напором і здійснюють подачу води з глибини до 9 метрів).

2. З багатоступеневим насосом (найчастіше використовуються для поливу рослин, відрізняються високою продуктивністю і здатністю підйому води з глибини до 7 метрів).

3. З вихровим насосом (можуть використовуватися для водопостачання невеликих будинків, а також поливу рослин, незважаючи на невелику продуктивність, виділяються великим напором і автоматизованою системою роботи).

4. З виносним інжектором (підходять для колодязів/свердловин, оскільки здатні підняти воду з глибини до 45 метрів).

Крім цього, може бути різним і матеріал корпусу насосної станції про яку можна почитати sgm-t.ru, а також комплектуючих деталей. Це може бути чавун, сталь або пластик. Перші найчастіше схильні до корозії, тому при виборі таких станцій слід звернути увагу на наявність захисного покриття. Сталеві насосні станції відрізняються підвищеним рівнем шуму роботи, який значно нижче у моделей з пластику.

При виборі даного обладнання слід звернути увагу на присутність в конструкції електронного блоку, який запобігає часті виключення і захищає обладнання від падіння рівня води (включення/вимикання в залежності від функціонування точок водозабору).

Не можна залишити без уваги переваги використання при організації водопостачання насосних станцій. В першу чергу це підтримання оптимального тиску в системі, що забезпечує стабільність її роботи, а також захищає підключені до неї прилади від перепадів. При цьому, робота насосної станції носить періодичний характер, а це вигідно як з економічної точки зору (мінімальні витрати електроенергії), так і з технічної сторони (малий знос обладнання).

Дане устаткування може бути встановлене в будь-якому зручному місці, а самі станції відрізняються малою вагою.

Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновки, що насосні станції значно зручніше і практичніше глибинних і поверхневих насосів.