Покрівельні покриття найпоширеніші види Однією з найбільш серйозних проблем, з якими зазвичай доводиться стикатися забудовникам при спорудженні власного заміського будинків, звичайно ж, є підбір найбільш оптимального покрівельного покриття.

І це, природно, зовсім не випадково, оскільки сьогодні на ринках пропонується неймовірно великий асортимент такого роду матеріалів, і тому здійснити дійсно правильний вибір, звичайно ж, часто буває досить важко. Саме тому, досвідчені професіонали, в подібній ситуації, рекомендують перед вибором якогось конкретного матеріалу вкрай ретельно вивчати його основні відмінні особливості.

Бітумна черепиця

З усіх існуючих на даний момент різновидів покрівельних покриттів, даний вид застосовується найчастіше. Обумовлюється це, природно, далеко не тільки його цілком розумною вартістю, але і відносно малою масою, а також досить простим способом монтажу. При цьому такого виду черепиця, також ще має цілком прийнятною вогнестійкістю і досить непоганими показниками в плані удароміцності, що, відповідно, дозволяє застосовувати її навіть у тих регіонах, де досить часто спостерігається випадання граду. Крім того, даного виду покриття ще і відрізняється досить солідної довговічністю, а значить, у випадку її застосування можна буде надовго забути про необхідність виконання регулярних ремонтних робіт.

Метал

Покрівельні покриття найпоширеніші види
Дана різновид покрівельного покриття вважається однією з традиційних, оскільки метал, як відомо, почав застосовуватися пої облаштування покрівель ще задовго до появи сучасних видів покриттів. До найбільш вагомих плюсів у цього матеріалу, звичайно ж, перш за все, потрібно віднести його досить скромний вагу і досить істотну довговічність. Застосовується такого роду матеріал, як правило, найчастіше при облаштуванні крутосхилих і низьких покрівельних конструкцій. Подібні металеві покриття зазвичай без особливих проблем витримують навіть дуже значні вітрові навантаження, однак, при цьому, град їм може завдати досить серйозні пошкодження.

Шифер

Подібного роду покрівельне покриття, як правило, відрізняється своєю досить суттєвою міцністю, особливо якщо він був проведений в точній відповідності з технологічним процесом. Однак, при цьому, сама процедура облаштування таких покрівель зазвичай стає досить складним заходом, і обов'язково вимагає присутності ряду специфічних навичок.