Паркани з профнастилу Сьогодні, як і багато років тому, забезпечити достатній рівень безпеки на присадибній ділянці можна за допомогою металевої огорожі. З цією метою може бути використаний профнастил, решітки, ковані елементи, сітка-рабиця, секції з оцинкованого дроту.

Виробники пропонують безліч варіантів конструкцій, здатних не тільки захистити, але й прикрасити прибудинкову територію.

Найбільш надійним і потужним варіантом захисту цілком можна вважати www.fensys.ru з профнастилу. Вони підходять для огорожі заміського будинку, дачі, комерційної нерухомості і виробничих ділянок. Варто зазначити, що такі серйозні конструкції потребують відповідному монтажі. Без серйозного фундаменту вони можуть просто не встояти на місці.

Матеріалом для виготовлення таких металевих огорож є оцинкована сталь, здатна тривалий час протистояти корозії. При наявності певних будівельних навичок змонтувати такий паркан можна і самостійно, але все-таки фахівці радять не перебільшувати власні можливості і зайвий раз не ризикувати.

Звичайно, можна встановити таке металеву огорожу і з допомогою одних опорних стовпів, але з фундаментом конструкція все одно буде надійніше і прослужить довше. Фарбування такого забору може бути здійснене будь-яким з відомих у цій галузі способів: рідкими ЛКМ або методом порошкового фарбування.

Паркани з профнастилу
Порошкове фарбування, природно, краще, оскільки створювані таким способом полімерні покриття забезпечують додатковий захист профлисту. Самымми популярними відтінками сьогодні є RAL 6005 (зелений мох", RAL 8017 "шоколад"і RAL 3005 "червоне вино".

Надійність встановлюється металевого паркану багато в чому залежить від того, як були встановлені опори даної конструкції. Для закріплення стовпів використовують бетон, на якому фахівці не радять економити, адже якщо опори почнуть нахилятися, профільований лист може деформуватися. Ретельно варто підійти і до визначення відстані між стовпами, якщо проміжки виявляться надмірно великими, листи також можуть деформуватися. Зазвичай глибина занурення стовпів в ґрунт становить 1,2 метра.

Ще один елемент подібних конструкцій - поздовжні лаги. Якщо вони закріплюються за допомогою традиційних болтів, це вимагає багато часу, але стабільності конструкції такий спосіб не надає. Тут краще використовувати зварювання. Фахівці застерігають від використання під час закріплення профлиста алюмінієвих клепок, які при низькій температурі атмосферного повітря можуть покритися тріщинами.

Стаття надана сайтом www.fensys.ru