Види покрівельних матеріалів для даху Дах - важливий елемент будівлі, розглянемо деякі покрівельні матеріали які можна замовити www.stroy-krov.ru, необхідні для її покриття.

Металочерепиця - сучасний покрівельний матеріал

Основою металочерепиці є оцинкований лист, який для захисту його від атмосферних явищ покривають полімером. Листи пропускаються через штампування, де профілем надається вигляд черепиці. Застосовувати його рекомендується на даху, ухил якої не перевищує 14 градусів.

При меншому градусі погіршується естетичне сприйняття даху з боку. Все більше поширюються фірми-виробники металочерепиці, тому вибір гами кольорів збільшується, зростає різноманітність фактури покриття, розробляються нові методики збільшення довговічності металу.

Термін експлуатації даху з металочерепиці 50 років, при правильному монтажі і укладанні профілю. Решетування під профіль найскладніша частина роботи, необхідно врахувати крок хвилі, все розрахувати і покласти рейку правильним квадратом, щоб при покритті метал не провалювався під вагою.

Більше труднощів немає, затягнути і укласти лист металочерепиці зможе навіть непрофесіонал. Стандартна ширина аркуша 1,18 м, «внахлест» йде 8-10 см, залишається чистого аркуша 1 - 1.10 м. Товщина металу 0.6 мм. Недолік профілю один - шум від дощу і граду.

Ондулін - вдосконалений матеріал

Єврошифер - гофрований лист 2 м х 95 см, легкий до 6 кг/м2, до складу входять органічні волокна, бітум, при тиску і плавящей температурі відбувається вакуумне з'єднання компонентів. Монтаж ондуліна простий, відходи покрівельного матеріалу практично відсутні. Рекомендований ухил 10 градусів.

До недоліків віднесемо деякі фактори, вогненебезпечний, не переносить високу температуру, влітку нагрівається на сонці і втрачає жорсткість, що прибивають до решетування часто (кожну хвилю). Виробниками шиферу дається гарантія на 50 років експлуатації, але після якогось проміжку часу, вид єврошиферу може потьмяніти і стати непоказним.

М'який матеріал для покрівлі - бітумна черепиця

В якості основи при виготовленні бітумної черепиці використовується целюлоза і скловолокно. В процесі виробництва на цю основу наноситься бітумом з доданими до нього полімерними компонентами. В якості верхнього шару використовується абразивна крихта. На нижній шар наноситься самоклеюча стрічка, яка виготовляється бітуму, на який наноситься захисна плівка.

При виробництві такої черепиці виходять листи, розмір яких дорівнює 1 0.40 х м. Краю листів мають вирізи різної конфігурації. Можливість інтерпретації колірної гами практично не має меж.

Саме за допомогою м'якої черепиці вдається вирішити багато проблем, що виникають при роботах на складних дахах, мають круглу або овальну форму. Листи легкі, і немає ніякої складності заклеїти дах самостійно. Перевагою є майже безвідходний матеріал, стійкий до поривів вітру, мінімальний ухил можна робити 6 градусів. Недолік - підвищена пожежонебезпека, не можна працювати з матеріалом при низьких температурах, тільки по сезону, експлуатація до 30 років.

Якщо у вас тимчасове грошове затишшя, то це дає можливість обміркувати варіанти і вибрати матеріал для даху, не в збиток собі.