Крім установки надійних металевих вхідних дверей, хорошим способом збільшити захист вашого будинку, офісу або виробництва є решітки на вікна. Незалежно від міцності і перетину їх елементів, сама наявність решіток на віконних отворах вже дає сигнал непроханим гостям про те, що власники будинку або квартири, офісу або виробничої будівлі, дбають про його безпеку і знають, як її забезпечити.

Если вас интересуют радиаторные решетки на заказ, стоит заглянуть на этот сайт stroyu-dom.kiev.ua вы найдете радиаторные решетки на заказ отличного качества и по доступной цене.

Поєднуючи в собі міцність металу і декоративність малюнка, віконні решітки не тільки захищають отвори від небажаного проникнення, але і відмінно декорують зовнішній вигляд вашого будинку або дачі.

вартість:

Вартість решіток на вікна від 950 рублів кв.м. 
Вартість кованої решітки від 3 500 рублів кв.м.

Наявність власного виробництва з виготовлення металевих ґратчастих металовиробів дозволяє нашій компанії laquo, Стражraquo, повністю задовольняти попит і на віконні решітки, вартість яких залежить від деяких особливостей кожної решітки окремо:

  • Матеріал, що використовується для виготовлення решіток. Найчастіше ми виготовляємо решітки для вікон з металевого прута квадратного перетину 10х10 мм або 12х12 мм. Для тих, хто хоче придбати віконні решітки за мінімальною ціною, ми можемо виготовити їх з металевої смуги і дроту круглого перетину. Безсумнівно, вироби з таких матеріалів будуть менш привабливими з естетичної точки зору, але також зможуть забезпечити захист віконного отвору,
  • Розміри віконних решіток. Чим більше розмір отвору, тим більше витрати матеріалів на її виготовлення, а значить - і трудомісткість. Існують певні правила, що стосуються мінімальних відстаней між елементами віконних решіток різних видів, дотримання яких забезпечує необхідну безпеку. Збільшення таких відстаней переводить решітки на вікна з розряду елементів безпеки в розряд декорування,
  • Складність малюнка віконних решіток. Просте перпендикулярний з'єднання прутів решітки між собою прийнятно тільки для будівель певного призначення. Використання індивідуального підходу до схеми кожної решітки відрізняє нашу компанію від інших організацій, що займаються схожим виробництвом. Ми пропонуємо вам віконні решітки не тільки різної конфігурації, але і різні в площині. Форма решіток «цибулина» або опуклі посередині решітки володіють не тільки оригінальним декоративним ефектом, але і зручні з практичною точки зору, так як дозволяють розміщувати з зовнішнього боку вікон і балконів квіткові ящики. Крім форми самих ґрат, можливе збільшення її площі в порівнянні з площею віконного отвору. Основне призначення цього - збільшення декоративності фасаду, надання йому певної індивідуальності та оригінальності,
  • Наявність кованих елементів. Погодьтеся, решітки на вікно, виготовлені за допомогою зварювання з прута квадратного перетину, навіть при наявності поздовжніх скручувань і вигинів, значно поступається кованої віконній решітці, яка відрізняється оригінальністю форм, наявністю елементів декору і завершеністю композиції. Ковані віконні решітки коштують значно дорожче саме через складність їх виготовлення і яскраво вираженої індивідуальності, яку дуже цінують власники заміських котеджів і офісів,
  • Якість обробки. Незважаючи не маленький обсяг робіт, фарбування готової віконної решітки також може впливати на формування її вартості. Декорування фарбування патиною, а також застосування різних за ціною і якістю фарб - всі ці деталі ми обговорюємо з нашими клієнтами на стадії укладання договору.

Обов'язкові виміри, вибір способу кріплення решітки, а також індивідуальне рішення її форми і заповнення - основні етапи нашої роботи з клієнтами, які хочуть придбати у нас віконні решітки для різних прорізів. При будь-якої вартості і складності решітки якість робіт наших майстрів завжди знаходиться на найвищому рівні.

Грати на вікна - конструкція:

Стандартна комплектації решітки складається з профілю 20 * 20 мм і смуги заводського прокату 16 * 4 мм. Покрас - нітроемаль.

додатково:

Коробка решітки профіль 25 * 28 мм - + 200 рублів 
Коробка решітки профіль 40 * 25 мм - + 400 рублів 
Решітка з прутка діаметром 10 мм - + 10% 
Решітка з прутка діаметром 12 мм - + 15% 
Решітка з повнотіла квадрат 10 мм - + 15% 
Покрас решіток за 1 кв.м. - білим + 50%. порошкове напилення + 1250 рублів кв.м.