Tikkurila Panssarimaali Шановні панове дачники! Ваша оцинкований дах ще не заіржавіла? Ні? Не хвилюйтеся - скоро це станеться...

Причин для цього багато: починаючи від неправильного зберігання і транспортування www.postroil.com (внаслідок чого на ньому утворюється так звана біла іржа) і закінчуючи забрудненістю навколишнього середовища, яка сильно скорочує дію захисного шару цинкового покриття.

Досвід показав, що перший рік «оцинковка» витримує негоду добре. Хіба що в місцях, де накопичується і погано випаровується волога може з'явитися біла іржа - біла порошкоподібна речовина. Другий рік, як правило, виявляється критичним: на пошкоджених місцях цинкового покриття (подряпини тощо) починається корозія - утворюються лужні речовини, з якими можуть боротися тільки спеціальні лакофарбові матеріали. Через кілька років ви змушені будете ними скористатися.

Щоб істотно продовжити термін служби оцинкованого покриття, фахівці радять фарбувати його через рік-два після укладання. У цьому випадку не знадобиться тривало «потіти», отскабливая і грунтуючи пошкоджені іржею місця. До того ж протягом цього часу сама природа вже частково проводить попередню обробку, «знімаючи» білу іржу і створюючи шорстку поверхню (забезпечує краще зчеплення з фарбою).

«Панссаримаали» - одна з www.postroil.com, яка зможе надійно захистити оцинкований дах від корозії і надати їй гарний зовнішній вигляд. Відрізняється підвищеною атмосферостійкістю, тому її рекомендують застосовувати в морських і промислових умовах; містить противокоррозийную добавку (метаборат барію), що запобігає «з'їдання» оцинкованої поверхні, руйнування лаку під впливом лужних речовин і утворення цвілі і водоростей; стійка до розчинників, таким, як скипидар, уайт-спирит, господарський спирт; витримує тривалий вплив мастильних масел і мастил; покриття з фарби витримує температурну «навантаження» до 80 градусів Цельсія.

Ще один істотний плюс «Панссаримаали» - вона не потребує спеціальної грунтовці. Якщо поверхня чиста, то фарбу можна наносити пензлем, валиком або розпилювачем в 1 або 2 шари. Краще, звичайно, не економити і фарбувати в 2 шари. До речі, якщо у вас є бажання зробити неслизьке, шорстку поверхню, то при нанесенні другого шару фарби можна додати спеціальний порошок «Панссари».

У разі, якщо на оцинкованому аркуші завелася біла іржа, то Tikkurila радить перед фарбуванням скористатися або промиванням «Панссарипе-су», або злегка відшліфувати пошкоджені місця, при цьому, однак, треба уникнути подряпин цинкового шару. Потім ретельно промити водою. «Справжня» іржа перед нанесенням фарби видаляється шкребінням сталевою щіткою або шліфувальним кругом, очищені місця потім грунтуються грунтовкою (наприклад, Tikkurila «Пассарипохья»).

І ще три ради: не треба фарбувати дах у жаркий і сонячний день - і самі «умотаетесь», і покриття вийде не найкраще (у разі, якщо фарбується під променями сонця нагріється до 50 градусів Цельсія, то фарба взагалі не «ляже»); фарбувати починати краще вранці, щоб до вечірньої роси шар фарби вже підсох; при температурі повітря не менше +5 градусів Цельсія про малярних роботах треба взагалі забути.
У продажу зустрічається в ємностях по 1, 3, 10 і 20 літрів.