Верстат фальцегибочный Сучасні будівельні компанії, при проведенні ремонтних робіт «під ключ» потребують відмінному і сучасному будівельному обладнанні.

На будівництві, під час як оздоблювальних, так і ремонтних робіт, будівельній бригаді обов'язково знадобиться відгин кромки для певних конструкцій з металу.

Особливо гостро ця необхідність виникає при проведенні труб водопостачання.

Обладнання

Подібну функцію виконати вручну досить важко і складно. Бо як метал – це такий матеріал, який нелегко піддається будь трансформації. Для цього необхідне спеціальне обладнання.

Звичайно ж, сучасне будівельне обладнання, з лихвою дозволяє виконати цю задачу. Але варто також зазначити, що подібного роду будівельне обладнання коштує недешево. Існує також верстат, який не так дорого і простий при експлуатації. Це верстат фальцегибочный.

Верстат фальцегибочный
Верстат фальцегибочный

Верстат фальцегибочный – це конструкція, що дозволяє оперативно виконувати відгин кромки металлокаркасов, а також труб та іншої металевої продукції.

Верстат має досить простою структурою, яку просто як розбирати, так і збирати. Даний верстат не зажадає від вас ніяких додаткових витрат. Його досить просто транспортувати. Також ви легко навчіть своїх працівників користуватися даним станком. Зазначимо, що він абсолютно не потребує будь-яких додаткових інструкціях по застосуванню, не вимагає від працівника високого рівня професіоналізму.

Переваги

Фальцегибочный верстат дуже хороший ще й тим, що ніяк не травмує поверхню металу, який попередньо вже б покритий шаром фарби або іншими лакофарбовими виробами.

Сильні сторони даного обладнання:

1. Даний верстат здатний оперативно і дуже швидко перенастроюватися на задану ширину заготовки;

Верстат фальцегибочный

2. Верстат підійде для експлуатації його в цеху, на будівельному майданчику;

3. Цей верстат може проводити покрівельні панель-картини трапецієподібної, а також прямої форми, з фальцем одностороннім;

4. Фальцегибочный верстат здатний забезпечити високою якістю одержуваних виробів, завдяки застосуванню оптимізованої шести клітьової конструкції;

5. Використання складних роликів складових, виключає найменше пошкодження покриття металу.