Пристрій і експлуатація плоскої покрівлі Один з найважливіших етапів при проектуванні житла – це вибір даху і stroiman.ru, тому що покрівельне покриття повинне бути не тільки красивим, але і захищати від негоди.

Якщо ви віддали перевагу плоский дах, вам необхідно знати, якими способами можна зробити її надійною.

На сьогоднішній день багато будівельні компанії все частіше встановлюють плоскі покрівлі не тільки з-за своєї популярності, але і із-за можливості отримання додаткової площі.

Міцність і стійкість даху обумовлюється будівельними матеріалами і технологіями, якими користувалися під час будівництва. Коли весь матеріал якісний і сумісні між собою, будівельники легко доб'ються якісного монтажу, високу вологонепроникність і вогнестійкість. Дах потрібно обов'язково утеплити, інакше під нею утворюється конденсат з-за різниці в температурі, що стане причиною вологості в будинку і подальшого розвитку цвілі.

Бувають експлуатуються, неексплуатовані, традиційні та інверсійні плоскі покрівлі. Підстава експлуатованої повинно бути жорстким, тому що в противному випадку цілість гідроізоляції зберегти не вийде. Щоб домогтися жорсткості, потрібно забезпечити покрівлю стяжкою з бетону або профнастилом.

Якщо міцність утеплювального матеріалу невисока, зверху необхідно зробити стяжку з цементу. Неексплуатованої покрівлі не потрібно жорсткого підстави, так що для гідроізоляції підійде і м'який утеплювач. Такі покрівлі коштують набагато дешевше, однак вони недовговічні.

Традиційні даху не дуже-то й надійні в разі, якщо порушена непроникність пароізоляційного шару – в утеплювач потрапить вода, що призведе до втрати властивостей теплоізоляції. Крім цього, атмосферні впливи можуть призвести до появи тріщин, через які дах почне протікати.

Пристрій і експлуатація плоскої покрівлі
Щоб захистити плоскі покрівлі від води, часто застосовують мембранні та полімерно-бітумні матеріали. На практиці доведено, що останні не відрізняються довговічністю, так що їх потрібно змінювати кожні 3-4 роки. Замінити бітумні матеріали можна синтетичними мембранними, які відрізняються міцністю, пожежною безпекою та стійкістю до ультрафіолетового випромінювання.

Важливим є запобігання затоплення в разі сильних опадів: для цього потрібно встановити внутрішній або зовнішній водовідведення.
Підводячи підсумок, можна перерахувати плюси і мінуси плоских покрівель.

Плюси:

• незначний нахил покрівлі має значно меншу площу. Це дає можливість зберегти будівельні матеріали і зменшити ціну на будівельні роботи;
• мешканцям надається додаткова територія, з якої можна зробити зону для відпочинку, солярій або маленький сад.

Мінуси:
• скупчення снігу на поверхні плоского даху може привести до протікання під час танення.

Якщо у Вас немає часу і бажання на самостійне одержання stroiman.ru Ви завжди можете звернутися в компанію «Stroiman.ru», яка допоможе вибрати саморегулівну організацію, підготувати в ідеальному вигляді нею необхідні документи та отримати свідоцтво в мінімально короткий термін.