Виробництво кладочної сітки як створюється такий елемент зміцнення У будь-якому будівництві важливо, щоб об'єкт був міцним, а збільшити даний показник можна, використовуючи для цього спеціальні армуючі матеріали. У цій статті розглянемо особливості виробництва кладочної сітки і яке обладнання застосовується для цієї задачі.

Спеціалізовані зварювальні машини доступні в асортименті за наступним посиланням - weld-pl.com.ua.

Виробництво кладочної сітки як створюється такий елемент зміцнення

Що являє собою кладочна сітка

Виходячи з назви, вже можна визначити зовнішній вигляд такого виробу. Така сітка відрізняється наявністю комірок, розміри яких можуть бути різними, однак, найбільш часто зустрічаються види з прямокутними або квадратними осередками. Бувають такі конструкції, які створюються двошаровими, де кожен шар лежить навпроти іншого під кутом в 90 градусів.

Призначення кладочної сіткизміцнення будь-якої будівельної конструкції, у зв'язку з чим, до неї пред'являються великі вимоги на виробництві. Важливо, щоб вона була міцною, зносостійкою, не піддавалася корозії, відрізнялася тривалим експлуатаційним терміном і так далі. З цієї причини, для виготовлення кладочної сітки застосовуються лише матеріали високої якості. Приміром, використовують низьковуглецеву холоднокатану сталевий дріт або склопластик (у деяких випадках може застосовуватися звичайний пластик).

Також варто відзначити, що у виробництві застосовують дріт різного діаметру, від величини якої залежать характеристики конструкції. Виробляють подібну сітку найрізноманітнішими способами, але найбільш актуальний – электроконтактная зварювання, яка відрізняється своїми перевагами.

Обладнання, на якому виготовляють кладочну сітку

Відразу варто обмовитися, що виготовлення даного матеріалу – автоматизовано і встановлено на потік. Якщо необхідно випустити сітку у великих обсягах, то використовується спеціальне обладнання, що відрізняється великою кількістю електродів. Якщо ж робочі об'єми більш скромні, цілком вистачить верстата, оснащеним одним електродом. Готова продукція зазвичай виходить розмірів від 1.5 до 2 метрів, що дозволяє з легкістю транспортувати на будь-який будівельний об'єкт.

Перетин осередків – також важливий параметр у виробництві кладочної сітки. Вони можуть відрізнятися формами і розмірами, що стосується останніх, найчастіше діапазон наступної – 40 – 300 мм. Прути і їх діаметр також дуже важливі у виробництві, адже якщо зробити матеріал діаметра менше 5 мм, то він буде вважатися легкою. Необхідних показників зносостійкості у процесі виробництва досягають завдяки тому, що продукцію обробляють особливими складами. Найчастіше це покриття цинком, для чого використовується електролітичний метод.

Багато хто помилково вважають, що кладочну сітку можна зробити, маючи лише для цього машину для контактного зварювання (хоч вона і відіграє велику роль, але її мало). Під устаткуванням розуміють і інші, допоміжні верстати. Процес можна зробити легшим, якщо експлуатувати машину, нарезающую дріт. Звичайно, різка може виконуватися і в ручному режимі, однак, автоматизований все ж більш оптимальний і швидкий. Отримані відрізки необхідної довжини перенаправляють для подальшої зварювання.