Ламінат або паркет що бажаніше віддати перевагу При плануванні покупки підлогових покриттів, дуже важливо обов'язково приділяти увагу безлічі різних критеріїв: вартості матеріалу, максимальної тривалості служби, експлуатаційних характеристик і т.

п. В даний момент, найбільш поширеними різновидами таких покриттів є ламінат, відрізняється своєю відносною дешевизною і зручністю монтажу, і, звичайно ж, паркет, який є істинно натуральним і неймовірно привабливим матеріалом.

Головні переваги паркету

Найважливішим фактором на користь придбання паркету, природно, вважається його абсолютна натуральність. Дана різновид підлогового покриття може виготовлятися з різної деревини, проте найбільшою широким попитом сьогодні користуються вироби, виконані виключно з екзотичних порід. Завдяки всьому цьому, у покупців сьогодні з'явилася прекрасна можливість підбирати собі паркет з абсолютно будь-яким візерунком і в самих різних колірних рішеннях.

Ламінат або паркет що бажаніше віддати перевагу
Виконані з паркету покриття також сприяють створенню в приміщеннях особливої атмосфери шляхетності та вишуканості. Крім того, більшість експертів в сфері дизайну відносять дані покриття до «теплих», обумовлюючи це тим, що вони здатні робити будь-які приміщення неймовірно комфортними. Правда, якщо в якості захисного покриття для паркету використовувати різні види лаку, то ефект «тепла» повністю зникне. Саме тому, при бажанні зберегти в квартирі нотки тепла, подібні покриття краще всього обробляти виключно за допомогою воску.

Основні плюси ламінату

Самою головною відмінною рисою ламингата є його особлива багатошарова структура. По своєму зовнішньому вигляду дане покриття дуже схоже з паркетної дошкою, однак, при цьому, відрізняється більш солідною стійкістю до механічних пошкоджень.

Ламінат або паркет що бажаніше віддати перевагу
В процесі виготовлення даного матеріалу застосовується виключно пресована натуральна деревина, яка як раз і є його основною складовою. Завдяки застосуванню спеціальної підкладки, такі покриття набувають здатність поглинати різні шуми і запобігають проникненню води.

Ще одна важлива особливість ламінату полягає в тому, що в разі його застосування повністю відпадає потреба в додатковій циклюванні, оскільки його зовнішня поверхня ще в ході провадження підлягає обов'язковому декорування та покривається спеціальною захисною смолою. Крім того, на користь даного матеріалу також говорить і неймовірна легкість його монтажу. Адже для здійснення його укладання зовсім необов'язково володіти специфічними знаннями та навичками. У доповненні до всього, що подібне покриття повністю пожаробезопасно і ударостійке, а також з часом не покривається плямами і зовсім не вигоряє.