Якості різних видів металевої черепиці Для покриття покрівлі сучасні власники у багатьох випадках використовують металочерепицю. Це покрівельний матеріал, для виготовлення якого в якості основи береться тонкий лист сталі, оброблений полімерними матеріалами.

Існує кілька популярних різновидів такого облицювального покриття для даху. Вибрати найбільш вдалий варіант – важлива задача, яку необхідно вирішити господареві житла. Найсерйознішої уваги гідні такі типи металочерепиці.

Металева черепиця «Монтеррей»

Застосовується у більшості випадків, оскільки володіє гідними практичними характеристиками, але не занадто дорого коштує. Зовні металочерепиця «Монтерей» схожа на звичайну керамічну. Для неї характерні дуже точні геометричні показники і насичений відтінок. Існує кілька різновидів металочерепиці «Монтерей», але розрізняються вони в основному зовнішнім виглядом. Кожен з типів такого матеріалу володіє характерними особливостями у вигляді хвилястого профілю з невеликими округленими «сходинками» по краях.

Металева черепиця «Каскад»

На відміну від попереднього варіанту металочерепиця «Каскад» володіє великою довжиною, що дозволяє провести облицювання покрівлі набагато швидше і з мінімальними витратами. Зовнішній вид металочерепиці «Каскад» нагадує плитку шоколаду. Власне, такий матеріал дуже схожий на звичайний профнастил. Але все-таки його естетичні можливості дещо краще. За рахунок застосування металочерепиці «Каскад» вдається зробити покрівлю дуже презентабельною і геометрично вивіреної. Правда, не всім власникам підійде та естетична сухість, яка характерна подібного покрівельного покриття.

Металева черепиця «Банга»

З'явилася на ринку не так давно, але швидко знайшла свою категорію споживачів. Специфічна особливість такої металочерепиці в тому, що вона створює візуальний тривимірний ефект. Химерна геометрія, властива металевої черепиці «Банга», дозволяє зробити споруду незвичної і зовні унікальною. Особливо добре такий матеріал підходить для облаштування будинків з високою покрівлею великої площі.

Хоча представлені варіанти металочерепиці не вичерпують усього різноманіття такого покрівельного покриття, серед них власник зможе підібрати підходящий для нього. Правильний вибір гарантує, що покрівля і весь будинок стануть виглядати ефектно.